CSR
podziel się:

Przykładamy dużą wagę do utrzymywania pozytywnych relacji z otoczeniem firmy. Aktywnie działamy na rzecz lokalnej społeczności, wspieramy organizacje użytku publicznego oraz przedsięwzięcia sportowe. Jednocześnie angażujemy się w inicjatywy pomagające potrzebującym oraz ułatwiające znalezienie pracy młodym ludziom.

ArchiDoc uczestniczy także w działaniach mających na celu edukację rynku z zakresu outsourcingu oraz efektywnego zarządzania dokumentami. Jesteśmy jednym z założycieli Fundacji Instytut Outsourcingu, w ramach której bierzemy udział w szeregu inicjatyw wspierających rozwój branży nowoczesnych usług biznesowych w Polsce.

STRATEGIA CSR ARCHIDOC
WARTOŚCI ARCHIDOC

WYBRANE INICJATYWY CSR
 

Wspieramy digitalizację zbiorów Archiwum Nauki PAN i PAU w Krakowie

ArchiDoc został partnerem 200. jubileuszu Towarzystwa Naukowego Krakowskiego. Środki pozyskane od naszej firmy zostały przeznaczone na digitalizację bezcennych dzieł znajdujących się w Archiwum Nauki PAN i PAU w Krakowie.
 

Promujemy pracę w Aglomeracji Katowickiej

Jesteśmy jednym z partnerów projektu „Pracuj w Katowicach”, firmowanego przez Miasto Katowice. Na portalu www.praca.katowice.eu, można znaleźć najważniejsze informacje na temat możliwości rozwoju kariery zawodowej w Katowicach oraz lokalne oferty pracy.
 

Szlachetna Paczka

Pracownicy ArchiDoc co roku angażują się w akcję „Szlachetna Paczka”, przekazując odzież, meble, żywność i upominki świąteczne dla potrzebujących rodzin.
 

Qurier Świętego Mikołaja

Od kilku lat bierzemy udział w grudniowej akcji organizowanej przez Fundację Przyjaciółka. Celem projektu jest spełnienie marzeń dzieci ze świetlic środowiskowych. Na podstawie listów przesłanych do „Świętego Mikołaja” pracownicy ArchiDoc przygotowują spersonalizowane prezenty dla podopiecznych Fundacji.
 

Dzień Pluszowego Misia

ArchiDoc przyłączył się do akcji organizowanej przez fundację Mam Marzenie. Celem projektu jest zbiórka zabawek dla dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych na terenie kilkunastu miast Polski.
 

1% - Wielka sprawa!

ArchiDoc od kilku lat angażuje się w pomaganie bliskim swoich pracowników i współpracowników. Na początku roku kalendarzowego spółka promuje akcję przekazywania 1% podatku na rzecz potrzebujących, wskazanych przez członków swojego zespołu.

 

ArchiDoc partnerem Ogólnopolskiego Zjazdu Studentów Archiwistyki

Spółka ArchiDoc wsparła Fundację Inicjatyw Akademickich ‘Paideia’, przekazując środki finansowe na organizację XVII Ogólnopolskiego Zjazdu Studentów Archiwistyki Uniwersytetu Śląskiego.