Kluczowe osoby
podziel się:

Konrad Rochalski
Prezes Zarządu

Konrad Rochalski

Z branżą BPO jest związany od 1999 r. Współtworzył Grupę OEX, jeden z największych podmiotów na polskim rynku nowoczesnych usług biznesowych. Od 2009 r. zarządza spółką ArchiDoc, liderem w obszarze back-office i document management. Od 2014 roku zajmuje także stanowisko prezesa zarządu w spółce Voice Contact Center. W latach wcześniejszych pełnił funkcję prezesa Inforsys oraz zajmował stanowiska managerskie w firmach Arcus i Toshiba. Jest autorem licznych publikacji eksperckich z zakresu usług biznesowych. 

Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz studia podyplomowe EMBA. W czasie wolnym lubi sport i aktywność fizyczną, rajdy na motocyklu enduro, nurkowanie, jazdę na nartach oraz wyprawy na jednośladzie. Interesuje się także historią, podróżami (najchętniej motocyklowymi), zarządzaniem i szeroko pojętym biznesem.

Bartosz Terlecki
Wiceprezes Zarządu

Bartosz Terlecki

Ze spółką ArchiDoc jest związany od 2004 roku, funkcję wiceprezesa pełni od czerwca 2011 r. Poprzednio zajmował stanowisko dyrektora działu organizacyjno-prawnego. Od kwietnia 2010 roku pełnił także funkcję wiceprzewodniczącego rady nadzorczej spółki Call One. Wcześniej był związany zawodowo z firmą Investor S.A., gdzie pełnił stanowisko dyrektora działu prawego i członka zarządu.

Bartosz Terlecki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Interesuje się rynkiem kapitałowym i sportem, w szczególności koszykówką i wędkarstwem. Jest także miłośnikiem Gwiezdnych Wojen.

Marcin Ogrodnik
Dział sprzedaży

Marcin Ogrodnik

Z firmą związany niemal od początku jej istnienia. W ciągu ponad 20 lat przeszedł praktycznie wszystkie szczeble kariery w organizacji. W tym czasie zajmował m.in. stanowisko: magazyniera, archiwisty, menedżera ds. archiwistyki, senior project managera oraz menedżera działu wsparcia sprzedaży. Od 2011 roku wspiera i rozwija obszar sprzedaży w ArchiDoc.

Marcin Ogrodnik ukończył studia historyczne o specjalności archiwistyka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Pasjonują go planszowe gry strategiczne, historia najchętniej łączona z podróżami oraz piłka nożna.

Paweł Piotrowski
Dział operacji

Paweł Piotrowski

Z ArchiDoc związany od ponad 20 lat. Funkcję Dyrektora Operacyjnego pełni od 2010 r. Wcześniej zajmował stanowisko dyrektora Centralnego Archiwum Dokumentów oraz dyrektora Centrum Operacyjnego. Współtworzył projekt budowy centralnego archiwum i przejęcia całego zasobu dokumentacji klienckiej Telekomunikacji Polskiej (obecnie Orange), będący największą akcją logistyczną z obszaru zarządzania dokumentami w Europie. Jako Pełnomocnik Zarządu do Spraw ISO odpowiadał za wdrożenie w spółce Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Paweł Piotrowski jest absolwentem Instytutu Transportu Politechniki Warszawskiej. Ukończył również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej, na Politechnice Śląskiej w Katowicach oraz w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Interesuje się psychologią i motoryzacją.