Komunikaty prasowe
podziel się:

„Tanie państwo” – outsourcing receptą na kosztowną administrację

„Odchudzenie” administracji publicznej i obniżenie kosztów funkcjonowania urzędów to żelazne punkty w programie każdego polityka. Jednak spełnienie tego postulatu nie jest możliwe bez gruntownej reorganizacji pracy i zakresu odpowiedzialności urzędników.

ArchiDoc przedłuża certyfikat ISO

Już po raz ósmy ArchiDoc otrzymał pozytywną opinię TUV NORD POLSKA w zakresie istniejącego w firmie systemu zarządzania jakością wg norm EN ISO 9001:2008 i EN ISO 14001:2004.

ArchiDoc: jak obniżyć koszty wydawania druków Rp7?

Obliczenie kapitału początkowego to element niezbędny do ustalenie wysokości przyszłej emerytury każdego Polaka.

Outsourcing Experts umacnia pozycję w energetyce

ArchiDoc podpisał umowę z jedną z największych firm energetycznych w Polsce na prowadzenie kancelarii dokumentów. Jednocześnie Voice Contact Center współpracuje projektowo z Amber Energia.

ArchiDoc wspiera proces likwidacji szkód Compensy TU S.A. Vienna Insurance Group

ArchiDoc rozpoczął realizację nowego kontraktu dla Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – wchodzącej w skład grupy Vienna Insurance Group. ArchiDoc w ramach umowy na rzecz spółki z sektora ubezpieczeniowego odpowiada za obsługę i obieg dokumentów związanych z likwidacją szkód.

To nie archiwa w IPN są problemem

Zaledwie 3 miesiące potrzebuje profesjonalna spółka zajmująca się zarządzaniem dokumentami na przeprowadzkę archiwum IPN bez paraliżowania pracy instytucji oraz przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i ochrony dokumentów.

Outsourcing Experts w gronie ekspertów ABSL

Grupa Outsourcing Experts – specjalizująca się w outsourcingu procesów back-office, wsparcia sprzedaży i marketingu oraz call i contact center – dołączyła do Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL).

Outsourcing wzajemny

Grupa Outsourcing Experts wdrożyła innowacyjny model biznesowy oparty na wzajemnym świadczeniu usług outsourcingowych z firmami Business Support Solution (BSS) i ePRUF z giełdowej Grupy Pelion S.A.

ArchiDoc kontynuuje współpracę z ING Bankiem Śląskim

ING Bank Śląski przedłużył kontrakt z firmą ArchiDoc. Spółka z Grupy Outsourcing Experts od 2009 roku kompleksowo zarządza procesami kancelaryjnymi w Banku. Nowa umowa została podpisana na 2 lata z możliwością jej przedłużenia.

Grupa Outsourcing Experts Mecenasem III edycji programu „Stypendium z Wyboru”

Grupa Outsourcing Experts po raz kolejny została mecenasem programu „Stypendium z Wyboru” – projektu Fundacji Absolwent.pl, wspierającego młodych, ambitnych ludzi w ich karierze zawodowej.

ArchiDoc zostaje partnerem biznesowym WEBCON

Dzięki nawiązanej współpracy, możemy zaoferować nowe, jeszcze bardziej kompleksowe rozwiązania związane z uporządkowaniem dokumentów i procesów w firmie.

ArchiDoc wspólnie z COIG SA dla SRK

ArchiDoc – firma wchodząca w skład Grupy Outsourcing Experts oraz Centralny Ośrodek Informatyki Górnictwa – zrealizowały wspólnie kolejny projekt na rzecz Spółki Restrukturyzacji Kopalń. Umowa obejmowała skanowanie dokumentacji osobowej oraz rejestrację metryk w systemach informatycznych.

 

Mocna pozycja Grupy OEX w sektorze ubezpieczeń

Grupa Outsourcing Experts umacnia swoją pozycję w branży ubezpieczeniowej. Obecny kontrakt na archiwizację dokumentacji realizowany przez spółkę ArchiDoc – lidera w dziedzinie innowacyjnego zarządzania dokumentami i outsourcingu procesów biznesowych – na rzecz Spółek z Grupy PZU.

Podsumowanie 2011 roku w obszarze outsourcingu zarządzania dokumentami i obsługi procesów back-office

Rok 2011 upłynął na świecie pod znakiem kryzysu gospodarczego, jednak w Polsce pogorszenie sytuacji ekonomicznej nie było aż tak odczuwalne. Krajowe przedsiębiorstwa chętnie korzystały z pomocy zewnętrznych firm.